Szukamy pracowników  ze znaczną niepełnosprawnością!

Oba nasze zakłady aktywności zawodowej (w Łodzi i w Łomży) otrzymały zgodę na utworzenie dodatkowych miejsc pracy dla osób ze znaczną niepełnosprawnością. Dostępne stanowisko pracy to PRACOWNIK GOSPODARCZY. Zadania na nim obejmują lekkie prace fizyczne wymagające niemal wyłącznie dobrej komunikatywności oraz sprawności manualnej. Będą to prace takie jak: pakowanie, składanie, sklejanie, liczenie produktów handlowych i tekstyliów.

UWAGA – nowość!!! Możliwa jest organizacja pracy także w formule hybrydowej. Część dni można pracować w domu, o ile warunki mieszkaniowe i zdrowotne na to pozwolą. Ponadto osobom mieszkającym daleko od naszych zakładów możemy zorganizować transport do miejsca pracy.

Nasze warunki zatrudnienia

Wysokość wynagrodzenia pracowników ZAZ jest ustalona ustawowo jako proporcjonalna część wynagrodzenia minimalnego w gospodarce. Oferowany przez nas wymiar czasu pracy to od 0.55 do 0.70 etatu. Wynagrodzenie w przypadku 0.70 etatu wyniesie około 2450 zł brutto. Pracownicy naszych zakładów są zobowiązani do uczestniczenia w zajęciach rehabilitacyjnych prowadzonych przez daną jednostkę.

Jak zacząć dla nas pracować?

To proste. Wystarczy zadzwonić pod właściwy numer telefonu i ustalić termin rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli posiadasz znaczną niepełnosprawność i szukasz pracy – koniecznie odezwij się do nas.

Telefon rekrutacyjny Łomża – 887 092 991

Telefon rekrutacyjny Łódź – 887 092 915